Žaluzie Lika > Kazetové markýzy > Kazetová markýza B-25

Kazetová markýza B-25

Kazetová markýza B-25

Kazetové markýzy řady B-25 a B-25 Elite nachází vzhledem ke svému designu a technickému provedení uplatnění v moderní architektuře, a to jak privátní, tak komerční. Poskytují ochranu před negativními účinky slunečního záření a vytvářejí příjemný stín, který je tak žádoucí v horkém létě.

Horizontální kazetová markýza s kloubovými rameny využívá profilovaného hliníkového kazetového krytu jako nosníku válce a ramen. Je tím vytvořena kompaktní, zcela uzavřená kazeta elegantního a moderního vzhledu. Mechanická převodovka je namontována z vnitřní strany kazety. Výpadový profil po stažení potahu uzavře prostor kazety. Markýzu je možné montovat čelně na fasádu nebo do stropu. Sklon ramen lze nastavit v rozmezí od 5° do 38°.

Detail markýzy
  • Standardní provedení konstrukce v barvě RAL 9010 bílá, RAL 1015 slonová kost, RAL 8019 hnědá, RAL 9001 krémová a provedení eloxovaný hliník.
  • Roztahování a stahování markýzy lze provádět mechanicky pomocí převodovky s klikou v barvě světle šedé (RAL 7035) nebo- elektromotorem.
  • Potah - speciální markýzová látka upravená metodou TEXgard Easy Clean (Nano-fluorokarbonová impregnace). Látka je hydrofobní, stálobarevná, odolná proti plísním a rozměrově stálá.
  • Maximální rozměr markýzy je: šířka 13 000 x vyložení 3 000 mm.

RealizaceNeváhejte nás kontaktovat pro více informací.