Žaluzie Lika > Kazetové markýzy > Kazetová markýza B-35

Kazetová markýza B-35

Kazetová markýza B-35

Kazetová markýza B-35 nachází vzhledem ke svému designu a technickému provedení uplatnění v moderní architektuře, a to jak privátní, tak komerční. Poskytuje ochranu před negativními účinky slunečního záření a vytváří příjemný stín, který je tak žádoucí v horkém létě.

Konstrukci markýzy tvoří nosný profil, uzavřený kazetový systém, válec pro navíjení potahu, kloubová ramena a ovládací mechanismus. Je tím vytvořena kompaktní, zcela uzavřená kazeta elegantního a moderního vzhledu. Mechanická převodovka je namontována z vnitřní strany kazety. Výpadový profil po stažení potahu uzavře prostor kazety. Markýzu je možné montovat čelně na fasádu nebo do stropu. Sklon ramen lze nastavit v rozmezí od 5° do 35°.

Detail markýzy
  • Standardní provedení konstrukce RAL 9010 bílá, RAL 1015 slonová kost, RAL 8019 hnědá, RAL 9001 krémová a provedení eloxovaný hliník.
  • Roztahování a stahování markýzy lze provádět mechanicky pomocí převodovky s klikou v barvě světle šedá (RAL 7035) nebo elektromotorem.
  • Potah - speciální markýzová látka upravená metodou TEXgard Easy Clean (Nano-fluorokarbonová impregnace). Látka je hydrofobní, stálobarevná, odolná proti plísním a rozměrově stálá.
  • Při vyložení 4 000 mm je maximální šířka markýzy 11 000 mm. Při vyložení 3 000 mm je maximální šířka markýzy 14 000 mm. Minimální šířka markýzy 2 050 mm.

RealizaceNeváhejte nás kontaktovat pro více informací.