Žaluzie Lika > Kazetové markýzy > Kazetová markýza B-50

Kazetová markýza B-50

Kazetová markýza B-50

Kazetová markýza B-50 nabízí vynikající poměr kvality a ceny. Díky svému subtilnímu designu a technickému provedení najde uplatnění zejména v privátní sféře. Poskytuje účinnou ochranu před negativními účinky slunečního záření a vytváří příjemný stín, který je tak žádoucí v horkém létě.

Konstrukci markýzy tvoří uzavřený kazetový systém, válec pro navíjení potahu, kloubová ramena a ovládací mechanismus. Je tím vytvořena kompaktní, zcela uzavřená kazeta elegantního a zajímavého vzhledu. Mechanická převodovka je namontována z vnitřní strany kazety. Výpadový profil kónického tvaru po stažení potahu uzavře prostor kazety. Markýzu je možné montovat čelně na fasádu nebo do stropu. Sklon ramen lze nastavit v rozmezí od 5° do 45°.

Detail markýzy
  • Standardní provedení konstrukce RAL 9010 bílá, RAL 9001 krémová a provedení eloxovaný hliník.
  • Roztahování a stahování markýzy lze provádět mechanicky pomocí převodovky s klikou v barvě světle šedá (RAL 7035) nebo elektromotorem.
  • Potah - speciální markýzová látka upravená metodou TEXgard Easy Clean (nano-fluorokarbonová impregnace). Látka je hydrofobní, stálobarevná, odolná proti plísním a rozměrově stálá.
  • Při vyložení 3 000 mm je maximální šířka markýzy 5 000 mm. Při vyložení 2 500 mm je maximální šířka markýzy 5 500 mm. Minimální šířka markýzy 2 050 mm.

RealizaceNeváhejte nás kontaktovat pro více informací.