Žaluzie Lika > Venkovní rolety

Venkovní rolety

Možná někteří z nás si pod slovem venkovní rolety na okna představí neforemné a nevzhledné rolety, které nenabízí žádnou dlouhou životnost.
Ovšem moderní venkovní rolety na okna nabízí díky značnému technologickému pokroku kvalitu a maximální funkčnost, kterou od ní očekáváme.

Venkovní rolety na okna jsou v poslední době stále více žádané. Je tomu tak nejen z důvodu snížení prostupu slunečních paprsků dovnitř místnosti, ale také pro snížení hluku v místnosti nebo i ochraně oken před povětrnostními či jinými mechanickými vlivy.

Venkovní rolety mohou být výbornou součástí jak dřevěných, tak také plastových či hliníkových oken. Zejména pro okna různých chat, chalup či jiných stavení v odlehlejších místech mohou znamenat výrazný bezpečnostní prvek pro váš majetek.

Žaluzie Lika – venkovní rolety na okna – vysoký termoregulační efekt, snížení hluku, kvalitní zastínění

Naše společnost Žaluzie Lika vám nabízí hned několik typů venkovních rolet na okna, mezi které řadíme venkovní rolety Plasterax s vysokým stupněm zastínění a snižování prostupování hluku zvenčí, dále také venkovní roletu Vivera, které nabízí vysoký termoregulační efekt.
Neméně žádané jsou nadokenní rolety, jejichž hlavní výhodou je umístění boxu rolety nad okno, čímž je zajištěn maximální přístup světla do interiéru.

Díky naší strategii vztahů ke svým zákazníkům a také díky naší produktové strategii jsme schopni přinést vám maximální kvalitu venkovních rolet na okna spojenou s dlouhodobou bezproblémovou funkčností. Dalšími znaky žaluzií Lika, tak také venkovních rolet na okna, je vysoká úroveň designu, spolehlivost prvků i technická dokonalost.

Rádi vás u nás přivítáme jako našeho zákazníka.