Žaluzie Lika > Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie představují druh stínící techniky, který se ve většině případů používá v interiéru, převážně v ložnicích, kancelářích, halách, salónech a jiných veřejných prostorech. Jsou multifunkční, jelikož nejenom plní funkci zamezení průniku slunečních paprsků, ale také dokážou určitým způsobem vyplnit prostor v místnosti, poskytnout mu vhodnou designovou oporu a také ji vyzdobit svou elegancí, barevnými tóny a designových zpracováním.

Vertikální žaluzie, ať už se jedná o látkové žaluzie, dřevěné žaluzie, plastové žaluzie či japonské žaluzie, dokážou plně nahradit funkci záclon i závěsů.

Nejrůznější typy a zpracování vertikálních žaluzií od Žaluzie Lika-CZ, s. r. o.

Naše společnost vám již řadu let přináší bohatý výběr z vertikálních žaluzií. Do svého domova či kancelářských prostor si můžeme pořídit nejrůznější typy, velikosti a druhy vertikálních žaluzií v nejrůznějších barevných i materiálových variantách.

Pokud si chcete pořídit do vašeho domu, bytu či kanceláře nějakou vertikální žaluzii, jistě bude pro vás příjemný výběr z našeho sortimentu. Navštivte naši sekci „Vertikální žaluzie“, kde si můžete prohlédnout celou naši nabídku vertikálních žaluzií. Nevyberete-li si nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat prostřednictví emailového či telefonického kontaktu:
Tel.: +420 543 212 234
Email: info@lika.cz

Nabízíme vám ideální poměr kvality a ceny všech vertikálních žaluzií i ostatního našeho sortimentu.

Zajímají vás výhody a také přednosti vertikálních žaluzií? Je jich hned spousta:

  • za nejdůležitější výhodu můžeme považovat maximální zastínění místnosti
  • široký výběr jednotlivých lamel, jejich materiálu, barev a různost provedení
  • možnost elektrického ovládání
  • snadná manipulace a vysoký koeficient designového prvku
  • snadná přizpůsobivost k prostorům s atypickými rozměry

Věříme, že s námi se vám podaří vybrat si takové vertikální žaluzie, které budou výborně ladit s vaším interiérem.