Žaluzie Lika > Žaluzie

Žaluzie - interiérové, hliníkové, žaluzie do plastových oken

Vítáme Vás v sekci „Žaluzie“ internetové prezentace naší společnosti.
Jsme společnost s dlouholetou tradicí, která se již řadu let zabývá výrobou, prodejem a také montáží žaluzií a veškeré stínící techniky.
Sídlem naší společnosti je Brno.

Na trhu s žaluziemi a další stínící technikou figurujeme již od roku 1991, proto vám dnes můžeme nabídnout skutečně kompletní sortiment velmi široké škály všech prvků protisluneční ochrany i navázaných interiérových doplňků a činností.

Žaluzie jako zvýšení komfortu vašeho domova

V dnešní době již žaluzie nepředstavují pouze možnost ochrany přes slunečními paprsky či horkem. Pokročilá technologie a stále zvyšující se požadavky na designové řešení žaluzií zapříčinilo to, že dnes se žaluzie chápou také jako moderní doplněk do interiéru, někdy také do exteriéru.
To ovšem nemá za následek snížení kvality a funkčnosti, která se od žaluzií primárně očekává.

Žaluzie zabraňují pronikání slunečních paprsků do místnosti, tedy průniku nežádoucího tepla a dalšího vyhřívání místnosti. Zároveň dokáže ochránit vnitřní vybavení pokojů, blednutí barev následkem průniku ostrých slunečních paprsků, nepříjemných pohledů lidí zvenčí.

Sortiment žaluzií, interiérových žaluzií společnosti Žaluzie Lika-CZ, s. r. o.

Co se týče pořízení žaluzií do interiéru, dokážeme vám nabídnout velmi široký sortiment. V nabídce jsou žaluzie interiérové , hliníkové žaluzie , různé žaluzie do plastových oken, žaluzie vertikální i horizontální ... Věříme, že svou bohatou nabídkou uspokojíme veškerý váš požadavek, jak na kvalitu, tak také na design i funkčnost.

Máte-li zájem o naše produkty nebo potřebujete se zeptat na cokoliv ohledně našeho sortimentu či služeb, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím těchto kontaktních údajů:
Tel.: +420 543 212 234
Email: info@lika.cz
www.zaluzie-lika.cz